Anahtar Teslim Laboratuvar Projelendirmesi

Laboratuvar kurulum projelerinizde, ihtiyaç ve beklentilerinizi, gerçekleştirilecek çalışmaların niteliklerini anlayarak sizler için özel tasarımlarımız, en uygun çözümlerimiz ile ilgili tesisatların yapılandırması, laboratuvar tezgah ve mobilya üretim ve montajı sonrasında, çalışmalara uygun cihaz ve ekipmanların laboratuvarda yerini bulması ile tamamlanan süreçte hizmetinizdeyiz.

Laboratuvar Mobilyalarının Üretim ve Kurulumları
Laboratuvarlarda gerçekleştirilecek her çalışmanın ihtiyaç ve gereksinimleri farklıdır. Bu sebeple normlardan uzaklaşarak; mekan, çevre koşulları ve çalışmaların niteliklerine uygun, iş güvenliği ve diğer regülasyonların ışığında sizler için üretim gerçekleştiriyor, kurulum ve montaj süreçlerini tamamlıyoruz.

Laboratuvar Proje Çizimi
Laboratuvar kurulumlarında ilk ve en önemli adım projelendirmedir. Kullanım amacına ve regülasyonlara uygun tasarlanan laboratuvarlar uzun vadede; yapılacak olan çalışmaların kalitesinin artması, personelin güvenliğinin ve konforunun sağlanması, laboratuvar cihaz ve ekipmanlarının uzun ömürlü oluşunda en büyük etkendir.

Laboratuvar Tesisatları ve Projelendirmesi
Laboratuvarlar kurulum süreçlerinde mekanik, su, elektrik vb. birçok tesisat işinin bir arada planlamasını gerektiren disiplinler bütünüdür ve laboratuvar için hayati önem taşır. Sizler için en doğru olanın tasarlıyoruz.